לקוחות ממליצים

א' מתל אביב
א' מתל אביב
קרא עוד
"כל אחת עוברת משברים בחיים ולומדת לצמוח מהם. הייתי במקומות מאד חשוכים והרגשתי לגמרי לבד... הגעתי אלייך, וגיליתי את עצמי מחדש. לא האמנתי שאני יכולה להרגיש אחרת עם עצמי וזה קרה. הנס שהתחולל בתוכי הביא לשינויים מדהימים בחיי. אני מתבוננת לאחור איפה הייתי ואיפה אני היום השינוי הוא עצום - מקצה לקצה. אורלי יקרה אני מודה לך על מה שאת עבורי, את מטפלת ומנטורית רגשית בחסד עליון, כל מי שמגיעה אלייך זוכה בחייה מחדש לא פחות. תודה רבה !!!"
ע' מצפון הארץ
ע' מצפון הארץ
קרא עוד
"אורלי יקרה, מניסיון העבר שלי אני מכירה אנשי מקצוע בתחום, חברה המליצה לי לפנות אלייך. פגשתי אותך, האדם, האישה ובעיקר המטפלת. אורלי את מטפלת מדהימה מקצוענית, איכותית ורגישה, פתחתי את ליבי בפנייך ואת במסירות רבה, ברכות ובדיוק רב ליווית אותי בתהליך שבו פתרנו בעיה ועוד בעיה דברים שסחבתי איתי כל כך הרבה זמן, מה שהכאיב הכביד וחסם. אורלי אני מודה לך מעומק לבי על מה שהבאת לחיי."
ח' מראשון לציון
ח' מראשון לציון
קרא עוד
"שנים סבלתי מהתקפי חרדה, הם הפכו לחלק בלתי נפרד מחיי, לא האמנתי שאוכל להשתחרר מהם. הגעתי לאורלי לסדרת טיפולים קצרה וזה קרה, בהתחלה ההתקפים נחלשו עד שנעלמו לחלוטין. ההתקפים הפסיקו לנהל אותי. אורלי במקצועיות רבה בדייקנות ובסבלנות עצומה, עשתה את זה. במהלך הפגישות זיהינו את המקור להתקפים והבנתי מדוע הם נוכחים בחיי. השתמשנו במגוון כלים ושחררנו. זכיתי באיכות חיים ובתהליך רגשי עמוק ומשמעותי שהפגיש אותי עם עצמי. להגיע לאורלי זו זכות, מטפלת ואשת מקצוע יוצאת דופן באיכויות שלה. זו זכות עבורי לכתוב לך מילים אלו, לומר תודה ולהמליץ עלייך."
ש' מצפון הארץ
ש' מצפון הארץ
קרא עוד
"אורלי יקרה, היום יום הולדתי ואני בוחרת לכתוב לך, כן לכתוב לך תודה. המתנה הכי משמעותית שיכולתי לתת לעצמי בשנה האחרונה הייתה להגיע אלייך. הרגשתי מוצפת רגשית, לא בדיוק מרוצה מהחיים שלי, דברים שהפריעו לי והדחקתי אותם. השארתי את עצמי מאחור בסוף הרשימה... ואת ניווטת אותי בתהליך מקצועי ורגיש, קיבלת אותי ללא שיפוטיות, הרגשתי שאני יכולה לספר לך הכל, ממש הכל. לאט לאט השבתי לעצמי חלקים שבי שנשארו מאחור, למדתי לאהוב ולקבל את עצמי מחדש, להאמין בעצמי וביכולת שלי. המפגשים שלנו נתנו את הפירות שלהם, בכל אחד מהתחומים של חיי בזוגיות, כאמא, בעבודה. אורלי יקרה תודה על הכל את מטפלת עם נשמה ענקית. "
י' מהצפון
י' מהצפון
קרא עוד
"אורלי יקרה ואהובה זה הזמן לומר לך תודה על כל טיפול, כל מפגש שלי אתך בו את מצליחה לפרמט מחדש את חיי. את עוזרת לי להבין מה היא התכנית הסדורה של המסע שלי. תודה שאני יכולה לשים מבטחי בך. שאת מקשיבה ומבינה מה אני רוצה לומר גם כשאני מתקשה להסביר ומשמיעה משהו אחר. תודה שאת מתעקשת להזכיר לי אותי כשאני שוכחת לאהוב את עצמי."
י' ממרכז הארץ
י' ממרכז הארץ
קרא עוד
"אורלי יקרה, הגעתי אלייך לשני מפגשים בלבד. הייתי בלחץ בגלל שהרגשתי שאיבדתי שליטה על המשקל שלי. היה מאכל מסוים ששיבש הכל. ההרגשה הייתה כל כך קשה ואת ברכות ובחוכמה שלך מצאת את הדרך לשחרר את זה. תודה על כך, אנחנו נחזור וניפגש ללא כל ספק."
ע' ממרכז הארץ
ע' ממרכז הארץ
קרא עוד
"לאורלי האהובה המנטורית שלי, את אדם מיוחד ללא ספק, את מצליחה לאפשר לי לראות את עצמי ולראות סיטואציות בחיים שלי בראייה אחרת, שונה ומחדשת. את מוצאת את הדרכים והכלים שעוזרים לי להעיף את עצמי קדימה ולהגיע למסקנות הכי מדויקות עבור עצמי. את עוזרת לי להירגע ולנשום במלוא מובן המילה והכל בנועם, בתבונה, ברגישות באנרגיות חיוביות בחיוך וברצון אינסופי לתת ולהעניק. תודה שאת בשבילי אוהבת אותך מאוד."
מ' מנהריה
מ' מנהריה
קרא עוד
"זכיתי בך בתקופה לא פשוטה של חיי, תודה רבה יקירה"
מ' ממרכז הארץ
מ' ממרכז הארץ
קרא עוד
"החוויה לעבוד עם אורלי מדהימה, נדירה וממליצה בחום"
נ' מדרום הארץ
נ' מדרום הארץ
קרא עוד
"אורלי תודה, התלבטתי אם הטיפול בזום יכול לעזור לי, האמת, לא האמנתי שהמצב יכול להשתנות ומישהו יכול לעזור לי. הגעתי אליך וזה קרה."