נשות קריירה

נשים בעולם הנוכחי נדרשות לאזן בין חיי הבית לקריירה – כאימהות, בנות זוג, נשים עצמאיות והדרישות מהן גבוהות.
הקולות הפנימיים מהדהדים שלמרות ההישגים הרבים משהו בפנים מרגיש בחוסר סנכרון עם ההצלחה.
עולה קול תמידי של "לא מספיק", בבית הרגשת "לא מספיק" בעקבות תחושת הזנחת העבודה ובמקביל בעבודה הרגשת "לא מספיק" בגלל הזנחת הבית,
כתוצאה מכך נוצרת רדיפה אין סופית אחר הפרויקט הבא בעבודה, הקידום הבא או המשימה הבאה בבית.

נשים רבות עסוקות בפיתוח קריירה, התקדמות לתפקידים בכירים, התפתחות מקצועית, הקדשה של זמן, ידע, יכולות ופוטנציאל אדיר בעסק עצמאי או בעבודה, השקעה והצלחה רבה שאמורה להוביל לסיפוק ורוגע, ולפתע הקולות הפנימיים מתחילים לצוף.

כלפיי חוץ, נשים בעמדות ניהוליות בכירות, מצליחות בכל קנה מידה, מרשימות,
מקרינות ביטחון עצמי גבוה
אך כלפיי פנים, ביקורת בלתי פוסקת, קולות שעולים ושואלים שוב ושוב
"האם אני טובה מספיק?"

למרות הימצאות בעמדה בכירה נשים מבינות שהן משלמות תשלום כבד על הפער בין ההצלחה החיצונית לבין ההרגשה הפנימית ושהאיזון והשקט הפנימי
הם המפתח להישגים ולשאיפות שלהן.
בנוסף, לעיתים ישנה הרגשת תקיעות. בעסק עצמאי – חששות לעבור לשלב הבא בעסק, התמודדות עם משברים או השקעה רבה שלא מניבה את התוצאה הרצויה.
כשכירה בארגון – הרצון להתקדם לתפקיד הבא נבלם בשל פחד לקבל סירוב, חשש שיש טובות יותר או להבין באופן אישי את מלוא הפוטנציאל והיכולת.
הקולות שעולים הם מנגנון טבעי, הם יכולים לרוקן מכוחות, לבלום, אך לעומת זאת ניתן לעשות בהם סדר, להבין מה מקורם מה הם רוצים להראות לנו
ולהשתמש בהם כדי להתקדם הלאה.

יצירת הסדר הפנימי מביא לתחושה של איזון נכון בין קריירה לבין בית, תוך העצמת נשות קריירה שרואות ומעריכות את עצמן, שואפות ומעיזות לפעול, בטוחות בעצמן ומקרינות החוצה את מה שהן מרגישות בפנים.

במהלך שלושה עשורים ד"ר אורלי ירוסלבסקי כיהנה במגוון תפקידים ניהוליים בכירים, ליוותה נשים רבות להתפתחות בפן המקצועי והאישי וסייעה להן לפרוץ קדימה בקריירה יחד עם מציאת איזון חיצוני ופנימי בחיים תוך פיתוח האושר והסיפוק.

רוצה יותר? מחפשת את נוסחת הקסם להצלחה ושקט פנימי? 
מרגישה שאת בדיוק במקום בו את זקוקה לדחיפה קדימה?
אני מזמינה אותך לשיחת היכרות ראשונית, ללא עלות וללא התחייבות

מחכה לך,

ד"ר אורלי ירוסלבסקי
מטפלת ריגשית ומנטורית לנשים
050-736-2686